مجید رستمی ۱ مهر ۱۴۰۱ 1 نظر

سفر از تهران به خلخال(جاده اسالم خلخال)-سفر به کوهستان رویایی و ییلاقات بی نظیر استان اردبیل

برنامه سفر 5 روزه از تهران به خلخال

سفر 5 روزه به خلخال- اگر علاقمند به سفری هستید که مجموعه ای کامل از زیبایی های متنوع از جاده های رویایی، دریا، جنگل، رودخانه، آبشار، ییلاق های زیبا و بکر، و دریاچه را در کنار هم داشته باشید، خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

سفر پنج روزه از مبداء تهران به خلخال-مبدا تهران – مقصد خلخال

برای رسیدن به خلخال از مبداء تهران ابتدا از آزادراه تهران – قزوین و سپس آزاد راه قزوین – رشت و از شهرهای تهران، کرج، قزوین، لوشان، منجیل، رودبار، رستم آباد، فومن، صومعه سرا، رضوانشهر به اسالم و با عبور از جاده زیبای اسالم – خلخال به خلخال می رسیم.

نقشه و مسیر سفر به خلخال از تهران

با عبور از مسیر مورد اشاره چشک اندازهای بسیاری در کنار ما است و بسیاری از زیبایی های استان گیلان با فاصله کمی از جاده در دسترس است.

در این سفرنامه ما علاوه بر برنامه ریزی یک سفر 5 روزه از مبداء تهران به شهر خلخال در استان زیبای اردبیل دیدنی هایی را که در ر یک از شهرهای مسیر یاد شده می توان دید را به شما معرفی می کنیم.

زمان مناسب برای سفر تهران – خلخال

از ابتدای بهار تا اواخر اولین ماه پاییز مهر-آبان زمان مناسب برای این سفر رویایی است، البته اگر شما با داشتن خودروی مناسب مناطق برفی و تجربیات لازم و همراه داشتن لوازم کافی قصد سفر در ماه های پاییز و زمستان را دارید پیشنهاد می کنم حتما پیش از انجام سفر از وضعیت جاده ها به ویژه جاده اسالم به خلخال کسب اطلاع نمائید و در نظر داشته باشید پا به جاده ای پر پیچ و خم و برف گیر و کم امکانات می گذارید و البته با زیبایی هایی از طبیعت برف گیر جنگل و کوهستان غافلگیر می شوید.


1 نظر

  1. pjj
    7 آبان 1401

    Thiis site was… how doo I ssay it? Relevant!! Finallly I’ve fokund somethinbg thhat helped me.
    Cheers!

پیام بگذارید