مجید رستمی ۱ آذر ۱۴۰۱ 0 نظر

استخدام در مشاورین املاک ویرا – دکتر هوشیار

روانشناسی متقاضیان املاک

سلام، از انتخاب مشاورین املاک ویرا سپاسگذاریم.

املاک ویرا به نشانی خیابان دکتر هوشیار، نبش گرانمایه با نگرش نوین به حرفه مشاور املاک، امروز به عنوان املاکی متمایز و پیشرو و مطمئن در مناطق 2، 9 و 10 در حال ارائه خدمات ملکی می باشد. اگر بهترین هستید و یا می خواهید در جمع بهترین های منطقه 9 و 10 حضور داشته باشید با ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم استخدام ذیل منتظر تماس ما باشید.

آموزش مداوم، آگهی رایگان، تسویه در لحظه، روابط بی نظیر با سازندگان و مالکین منطقه، فضای حرفه ای و دوستانه، اتاق (قرارداد قطعی) برخی از ویژگی های ما است.

تلفن های تماس:09926191651 مهران جلیلیان 09366066057 مجید رستمی تلفن:515 690 91 – 021 داخلی 4

شماره تلفن همراه خود را با این فرمت وارد کنید: 09121234567
راحت باشید، در مورد سوابق و توانایی خودتان کمی توضیح دهید

 • افزایش اجاره مسکن تهران – آیا قیمت املاک استیجاری تهران در سال 1401 افزایش می یابد؟
  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد
 • تغییرات بازار مسکن تهران در فصل بهار(سال 1394 تا 1401)
  بررسی آمار معاملات مسکن شهر تهران طی بهار سال های 1394 الی 1401 نشان می دهد اردیبهشت پر رونق ترین ماه فصل بهار می باشد.
 • بررسی نرخ رشد قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران از سال 1388 تا 1401
  افزایش قیمت مسکن در مناطق مختلف تهران علاوه بر تاثیرات تورمی، تاثیرات عمیق احتماعی و منطقه ای را ایحاد نموده است. افزایش قیمت هر متر مربع مسکن بین سال های 1388 تا 1401 در منطقه 9 بیش از 2360 درصد می باشد.
 • مشاور املاک حرفه ای (بایدها و نبایدها)
  پنج راهکار ارتقاء مداوم و برنامه ریزی رشد فروش مشاورین حرفه ای املاک ویرا 1.خلاقیت مداوم در روش های بازاریابی فروش مانند: عدم تکرار چند باره یک آگهی با عکس و متن مشابه، استفاده از ابزارهای جدید و ثبت آگهی رایگان در سایت های متنوع 2.آنالیز مداوم بازخورد آگهی ها با بررسی زمانبندی شده تعداد بازدیدها در روزها و ساعات مختلف با در نظر گرفتن تیتر، متن و عکس های آگهی 3.استفاده از اپلیکیشن های مناسب جهت تغییر رنگ و اندازه و جهت عکس ها؟! بله حتی با تعییر جهت و نور یک عکس می توانید بازدیدهای جدیدی داشته باشید. با این تکنیک گاهی می توان بازدید مجدد یک واحد را با هوشمندی برنامه ریزی کرد و به فروش های بیشتری رسید.
 • بهترین محله های منطقه 9، راهنمای خرید آپارتمان در محله استاد معین
  در این مقاله در مورد بهترین خیابان های منطقه 9، وضعیت و ساختار اجتماعی منطقه محله های استاد معین، دکتر هوشیار و … به تفضیل شرح می دهیم.

پیام بگذارید